Aeropress

Frizbi üreticisi olan Aerobi markasının yöneticisi olan Alan Adler tarafından bulunan Aeropress kahve demleme methodu şiringa mantığına dayanıyor. Basınç yardımı ile kahve filtrelenip demleniyor.

Chemex

Chemex kahve demleyicisi, Peter J.Schlumbohm, Ph.D.tarafından 1941yılında keşfedilmiştir.Amerika'da "en iyi modern dizayn" ve "en iyi kahve demleme ekipmanı" olarak seçilmiştir.Muhteşem tasarımıyla Amerika'nın en ünlü sanat müzelerinin daimi misafiridir.

El Değirmeni

Hazırlamak istediğiniz kahvenin çeşidine göre kahve çekirdeklerini size uygun boyutta öğütebileceğiniz el değirmenleri çeşitlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Frenchpress

Kahve presi ile hazırlanan kahve, Kağıt filtre ile demleme yöntemlerinin aksine kahvenin yağ ve ve aromasını koruduğundan güçlü ve zengin bir tada sahiptir.

Hario

Başlangıçta, cam üreticisi olarak bilinen Hario 1921'den beri yüksek kaliteli kahve ekipmanı üretimi konusunda çalışmaktadır. Son birkaç yılda Hario "Pour Over" kahve sektörünün lideri olarak bilinen haline gelmiştir.

Kahve Filtreleri

Kahve demleme ekipmanlarında ihtiyaç duyulan bütün filtreler burada yer alıyor. Kahve makinesi filtresi, Hario v60 kağıt filtresi, soğuk demleme filtreresi, syphon bez filtresi, aeropress kağıt filtresi, aeropress able metal filtresi, Chemex filtreleri.

Kettle

Dripper, Chemex gibi üçüncü nesil kahve demleme ekipmanları ile kahve hazırlarken su dökümü için en çok ihtiyaç duyacağınız ekipmanlardandır. Kettle'lar ile suyu istediğiniz hızda ve istediğiniz yere dökme konusunda kontrol sizdedir.

Moka Pot

Espresso cezvesi olarak da isimlendirilen, İtalyan'ların vazgeçilmez, geleneksel kahve demleme ekipmanı moka pot ile eşsiz espresso keyfini kendinize ya da müşterilerinize yaşatabilirsiniz.

Server

Pour over (üstten dökerek) elle kahve demleme yönteminde kahvenin muhafazası ve servisi için kullanılır.

Soğuk Kahve

Cold Drip ve Cold Brew yani damlama ve kahveyi suda bekletme yöntemleri ile soğuk kahve hazırlayabilmek için gerekli ekipmanlar.

Syphon

Sifon, Syphon yada Vacuum Pot olarak adlandırılan yöntem, 1841 yılında Fransız Madam Vassiex tarafından geliştirilip patenti alınan ilginç bir kahve demleme tekniğidir.

Termos&Mug

Kahvenizi hem keyifle içmenizi hem de sıcak tutmanızı sağlayacak birbirinden şık ve modern kupa ve termoslara buradan ulaşabilirsiniz.

V60 dripper

Hario V60 ile diğer demleme yöntemlerine göre çok farklı kahve aromaları elde edebilirsiniz. 60 derecelik açıya sahip koni şekli suyun merkezden akmasını sağlayarak kahve ile daha fazla temasını mümkün kılar.

Sırala
Görünüm:
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.